1934 (10 jaar)
Kerk en Vrede 10e Jrg no.6 J.B.Th.Hugenholtz
Kerk en Vrede 10e Jrg no.10 J.J.Buskes
1954 (30 jaar)
Militia Christi november 1954
1964 (40 jaar)
Militia Christi 3 oktober 1964
Militia Christi 31 oktober 1964
Meer dan 40 jaar Kerk en Vrede
1974 (50 jaar)
Militia Christi oktober 1974
J.J.Buskes in Trouw 50 jaar
Kerk en Vrede (gele brochure)
1984 (60 jaar)
Kerk en Vrede september 1984
Kerk en Vrede jubileumnummer 60 jaar
Kerk en Vrede november 1984
Draaiboek
Literama Kerk en Vrede 60 jaar
Diverse
1994 (70 jaar)
uit het augustusnummer van Kerk en Vrede
jubileumnummer Kerk en Vrede oktober 1994
Kerk en Vrede december 1994
1999 (75 jaar)
uit het augustusnummer van Vier in Een 1999
uit het oktobernummer van Vier in Een 1999
uit het decembernummer van Vier in Een 1999
2004 (80 jaar)
Vredesspiraal 1e Jrg nr 1Vonk over 80 jaar 2004 nr7
Samenspraak Enschede
2009 (85 jaar)
Ledenbrief
2014 (90 jaar)
Vredesspiraal 10e jrg nr.3
Klap in
Guido van Leemput:
"Vandaag is de oorlog in Oekraïne vier jaar en één maand oud en het einde is niet in zicht. Wat zijn de verwachtingen voor de komende tijd? Al voor zijn verkiezing tot president beloofde Trump de oorlog in Oekraïne in zeer korte tijd te beëindigen. Dat is niet gebeurd, maar er is druk uitgeoefend op de oorlogvoerende partijen Rusland en Oekraïne om er mee te stoppen. Tot op dit moment is dat niet het geval. Er is me gevraagd een drietal scenario’s te schetsen voor de komende periode. Voorspellen is een riskante bezigheid. Vele variabelen maken zoiets immers nogal hachelijk. De rest van dit jaar zijn voor de oorlog in Oekraïne twee externe factoren cruciaal. Met een beredeneerde gok kom ik vervolgens tot drie scenario’s."
Lees hier meer. Van Lewemput bij de maandelijkse demonstratie "Stop de oorlog"op 24 maart j.l. op het Spui.
Lees verderOver Kernwapens
'Is er nog hoop voor toekomstige generaties? Harvardhistoricus Serhii Plokhy schreef een geschiedenis van de ontdekking en de functie van de atoombom. Nu de non-proliferatiestrategie van het Westen heeft gefaald, is de situatie gevaarlijker dan ooit.'
Een bijdrage van Michel Krielaars in de NRC van 25 maart.
Lees verderEen kerkelijk gesprek over hoe je kerk bent in tijden van oorlog, of: wat het betekent om christen te zijn in een situatie van grote escalatie?
Tijd : 19.30-22.00 uur
O.l.v :Rijk van Ark
Locatie : Keizersgrachtkerk, Keizersgracht 566
De paasmars begint op 2e paasdag 6 april om 13.00 uur op de Kalvermarkt, Den Haag
'Zeer welkom! Wij willen een veiligheidsbeleid dat is gebaseerd op de-escalatie, diplomatie en wapenbeheersing.'
Lees verder