Op deze pagina treft u heel verschillende kost aan. Van recente en van minder recente datum. Van Vredesspiralen tot preekschetsen en nog meer waarvan wij het de moeite waard vinden het op onze website een plaats te geven. Wat hier te vinden is zal, naar wij hopen, velen inspireren in hun betrokkenheid bij de vrede.
In de webwinkel zijn enkele specials van Vredesspiraal te vinden die besteld kunnen worden à € 3,-. Dit geldt ook voor de daar niet genoemde Vredesspiralen die wel op deze pagina te vinden zijn. Een mailtje naar secretariaat@kerkenvrede.nl is voldoende.
Van 31 augustus tot 8 september komt de Assemblee van de Wereldraad van Kerken bijeen in Karlsruhe.
Lees verderZusammen: Halt
Zo luidt het motto van de Oecumenische Vredesdecade die dit jaar van 6 tot 16 november in Duitsland gehouden wordt.
De aanvalsoorlog van Vladimir Poetin tegen Oekraïne duurt nu al bijna zes maanden. Duizenden mensen zijn reeds gedood en gewond in de oorlog. Miljoenen zijn op de vlucht.
Lees verderOnlangs verscheen een vervolg op de Open brief “Voor het te laat is” n.a.v. de oorlog in Oekraïne. Deze 2e brief werd o.a. onder de media verspreid. Hoe waren de reacties?
Lees verderVan 31 augustus tot 8 september komt de Assemblee van de Wereldraad van Kerken bijeen in Karlsruhe.
Lees verderThema: Generatie Vrede
Lees verderOp 25 September 2022, zal de jaarlijkse Walk of Peace plaatsvinden in Den Haag. De Walk of peace is een wandeling van Vrede. Een wandeling om te ervaren én te laten zien dat we, ondanks verschillen, toch met elkaar kunnen oplopen.
Lees verder