Over het boek van Willem de Haan, journalist en ooit bekend geworden als dienstweigeraar.
Aanvang: 20.00u;
Toegang: gratis;
Lokatie: Huis van de Wijk Lydia,
Roelof Hartplein 2a, Amsterdam;
Info: 020-6620720/ 0623790057.
www.vredescafe.nl
Persbericht / uitnodiging
Vredesweek / Tijd van Schepping
Donderdag 18 september:
Doopsgezinden van Surhuisterveen, Rottevalle en Drachten-Ureterp nodigen uit voor deelname.
20 september 13.00 – 17.00 uur in Paleisstraat 8, kerk van de Doopsgezinde Gemeente Den Haag.
Lees verder
De rode lijn in Den Bosch: kom zaterdag 20 september a.s. naar het Burg Loeffplein. Om 12.00 uur begint daar de wake voor Gaza. Om 13.00 uur is er een stiltekring afgesloten met een gedicht. Hierna rollen we letterlijk een rode lijn=rode draad uit...
Lees verder
Van de website https://www.stopdeoorlogamsterdam.nl/
Wij organiseren ons protest tegen het voortduren van de oorlog in Oekraïne en de groeiende wapenwedloop elke 24e van de maand, om 18.00 uur bij het Lieverdje op het Spui, als protest tegen de Russische overval op Oekraïne op 24 februari 2022.
Nu al voor de 81e keer...
Op 28 september vindt er van 13.30-17.00 uur een debat plaats met een aantal deskundigen op het gebied van Europese bewapening, kernwapens en geopolitieke structuren. Sprekers:
* Henk Overbeek (emeritus hoogleraar internationale betrekkingen) over kansen voor een veilig Europa zonder escalatiepolitiek en wapenwedloop
* Marianne Begemann (NVMP-Artsen voor vrede) over de inhumaniteit van (dreigen met) kernwapens
* Wendela de Vries (Stop Wapenhandel) over de lobby van de Europese wapenindustrie en protest tegen oorlog en bewapening
Van harte welkom, toegang gratis, donatie wordt gewaardeerd. Aanmelden info@stopwapenhandel.org
Locatie: Kargadoor, Oude Gracht 36, Utrecht. Inloop 13.00 uur, aanvang debat 13.30 uur. Sluiting 17.00 uur.
Lees verderIn mei trokken 100.000 mensen de Rode Lijn door Den Haag. In juni maakten zelfs 150.000 mensen deel uit van de Rode Lijn. Zij eisten actie van het kabinet om de genocide in Gaza te stoppen. De meerderheid werd zichtbaar, niemand kon om hen heen. Het kabinet, of wat daar nog van over is, doet ook, na een hele zomer van ongekend geweld van Israël, niets. Daarom is er weer een Rode Lijn Demonstratie op zondag 5 oktober in Amsterdam. Loop je met mee?
Lees verderEen actie van de Franciscaanse Vredeswacht, Kerk & Vrede, Christelijk Collectief en de Catholic Worker Amsterdam.
Lees verder